Viss par visu!=O

Rīgas Dinamo kopbilde!

Komentāri (0)  |  2011-02-27 16:56  |  Skatīts: 12923x         Ieteikt draugiem       TweetMe

"Talsi/Triobet", "Rubene" un "Kurši" mēģinās pagarināt sēriju

Vakar Latvijas Florbola čempionāta Hipolīzings vīriešu Virslīgas ceturtdaļfinālā iekļuva komanda "Lielvārde", šodien iespēja to izdarīt ir "Bauskai", "Pārgaujai" un "Ulbrokai", bet viņu pretinieces centīsies to nepieļaut. Visas spēles sāksies vienā laikā – pulksten 18:00.

...

Lasīt tālāk.

Rīgas "Dinamo" - Maskavas "Dinamo" pēc otrās trešdaļas 3:1

Rīgas "Dinamo'' hokejisti šobrīd aizvada Gagarina kausa izcīņas (KHL) Rietumu konferences trešo ceturtdaļfināla spēli, savā laukumā tiekoties ar Latvijas izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Maskavas "Dinamo''. Rezultāts pēc otrās trešdaļas ir 3:1. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1.
...

Šodien astotdaļfināla trešās spēles

Šodien visas astoņas Latvijas Florbola čempionāta Hipolīzingsvīriešu Virslīgas astotdaļfināla dalībnieces, aizvadīs savu sēriju trešās spēles, kas notiks to komandu laukumos, kuras regulārajā turnīrā ieņēma zemākas vietas. Divas no izslēgšanas spēļu dalībniecēm – SK "Pārgauja" un "Lielvārde", jau šovakar var iekļūt ceturtdaļfinālā.