Viss par visu!=O

Rīgas "Dinamo" - Maskavas "Dinamo" pēc otrās trešdaļas 3:1

Rīgas "Dinamo'' hokejisti šobrīd aizvada Gagarina kausa izcīņas (KHL) Rietumu konferences trešo ceturtdaļfināla spēli, savā laukumā tiekoties ar Latvijas izlases treneru Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Maskavas "Dinamo''. Rezultāts pēc otrās trešdaļas ir 3:1. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1.

Informācija tiek papildināta...

Maču aktīvāk iesāka rīdzinieki un jau otrajā minūtē izpelnījās spēlēt vairākumā. Latvijas komandai bija nepieciešamas tikai 12 sekundes, lai atklātu spēles rezultātu, kad pēc lieliskas Broka Trotera piespēles vārtus guva Miķelis Rēdlihs. Turpinājumā nedaudz aktīvāk sāka spēlēt viesu komanda, taču vārtos pārliecinoši darbojās Mikaēls Telkvists.

Pēc mirkļa sekoja vēl viens noraidījums, kad uz noraidīto spēlētāju soliņa par klupināšanu devās Jānis Sprukts. Tomēr šajā viena laukuma spēlētāja pārsvarā aktīvāk darbojās Latvijas komanda, kad vienā no epizodēm Dārziņš ar Miķeli Rēdlihu izgāja divatā pret vienu maskaviešu aizsargu, taču Rēdliha bīstamo metienu atvairīja Maskavas "Dinamo" vārtsargs Maikls Gārnets.

Vēl viens vārtu guvums rīdzinieku izpildījumā sekoja spēlējot vairākumā, kad, veiksmīgi nostājoties un saspēlējoties maskaviešu zonā, pēc labas Trotera piespēles vārtus guva Dārziņš, palielinot pārsvaru līdz 2:0.

Pēc zaudētajiem vārtiem Maskavas "Dinamo" aktivizējās un izveidoja pāris bīstamus uzbrukumus, taču no vārtu zaudējumu glāba Telkvists. Nepilnas trīs minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām rīdzinieki palika mazākumā un viesiem izdevās realizēt šo vairākumu, kad labu metienu no zilās līnijas izpildīja Granjaks, bet nosegtais Telkvists uz to nespēja noreaģēt.

Vārtu guvēji: Miķelis Rēdlihs (Troters) 1:37 (1:0, vair.), Lauris Dārziņš (Galviņš, Troters) 12:50 (2:0, vair.), Leonīds Komarovs (Granjaks) 18:25 (2:1, vair.), Aleksandrs Ņiživijs (Cibuļskis, Petrovickis) 32:18 (3:1).

Vārtos: Mikaēls Telkvists (Kriss Holts).

1. maiņa: Oskars Cibuļskis – Sandis Ozoliņš; Aleksandrs Ņiživijs – Marks Hartigans – Tomašs Surovijs.

2. maiņa: Jēkabs Rēdlihs - Kristaps Sotnieks; Mārtiņš Karsums – Jānis Sprukts – Ģirts Ankipāns.

3. maiņa: Krišjānis Rēdlihs – Guntis Galviņš; Lauris Dārziņš – Broks Troters – Miķelis Rēdlihs.

Ainārs Podziņš, Roberts Petrovickis, Roberts Bukarts, Andris Džeriņš.

Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā Krievijas galvaspilsētā uzvaru 2:1 pagarinājumā izcīnīja Rīgas "Dinamo'', bet nākamajā spēlē ar rezultātu 8:4 pārāka bija Maskavas "Dinamo" komanda.

Savainoto spēlētāju saraksts plašāks Maskavas komandai

Maskavas "Dinamo'' lazaretē šobrīd ir septiņi spēlētāji, no kuriem vairākiem šī sezona ir beigusies. Savainoto sarakstā ir Jurijs Dobriškins, Miroslavs Šatans, Filips Novāks, Konstantīns Volkovs, Georgijs Šafiguļins, Aleksandrs Boikovs, Genādijs Stoļarovs.

Savukārt Rīgas "Dinamo'' vairs nevarēs palīdzēt viens no komandas labākajiem tiešā pienākuma veicējiem aizsargs Arvīds Reķis, kas regulārā čempionāta priekšpēdējā mačā lauza rokas pirkstu.

Kā ziņots, Rīgas kluba vadība komandai izvirzīja uzdevumu iekļūt Gagarina kausa izcīņas finālā.

Regulārās sezonas spēļu bilance pozitīva Rīgai

Reklāma
Click Here!
Regulārajā čempionātā abas komandas tikās piecas reizes. Pirmajā mačā Maskavā uzvaru ar 2:1 izcīnīja rīdzinieki, nākamajā cīņā Znaroka un Vītoliņa trenētais klubs revanšējās sāncenša laukumā, gūstot uzvaru 3:1, bet uzreiz pēc decembra pārtraukuma Latvijas vienība "Arēnā Rīga'' bija pārāka 2:1 pēcspēles metienos.

Priekšpēdējā tikšanās reizē Rīgā Šuplera audzēkņi svinēja panākumu ar 4:2, bet pēdējā reizē mūsu komanda guva virsroku ar 3:1, tad sagādājot Maskavas "Dinamo'' 11. zaudējumu pēc kārtas.

Tāpat gatavošanās ciklā 2010./2011. gada sezonai komandas spēkiem mērojās ''Latvijas Dzelzceļa kausa'' izcīņā. Toreiz (24. augustā) ''Arēnā Rīga'' uzvaru ar 4:2 guva mājinieki.

Arī sērijas ceturtais mačs notiks "Arēnā Rīga" (27. februārī), bet piektā spēle 1. martā notiks Maskavā.

Komentāri (0)  |  2011-02-26 20:36  |  Skatīts: 3651x